![Наша місія](https://ukrainianlives.org/wp-content/uploads/2022/06/Quienes-somos-4.png)
Ukrainian Lives – це благодійна асоціація, створена українськими волонтерами, які проживають в Іспанії.
З Мадриду ми допомагаємо Україні, реагуючи на катастрофічну ситуацію, яка склалася через війну.
З кінця лютого 2022 року наша асоціація організувала каравани транспорту, передавши понад 100 тонн допомоги з Іспанії в Україну, здійснила понад 370 гуманітарних акцій та допомогла понад 110 родинам знайти притулок і безпеку в Іспанії.
З того ж лютого 2022 року Ukrainian Lives відкрила двері свого тимчасового центра в м. Кослада, округ Мадрида, де забезпечувала речами першої необхідності біженців в Іспанії аж до січня 2024 року.
За попередніми оцінками, допомога була надана понад 2000 сімей біженців у Мадриді і Мадридській області.
Окрім того, ми проводимо фотовиставки, благодійні концерти, виступаємо з доповідями, співпрацюємо зі світовими ЗМІ аби розповсюджувати правдиву інформацію про війну в Україні.
![conflicto ucrania y rusia](https://ukrainianlives.org/wp-content/uploads/2022/08/conflicto-ucrania-y-rusia.webp)
![que hacemos ukrainian lives que hacemos ukrainian lives](https://ukrainianlives.org/wp-content/uploads/elementor/thumbs/image00014-1-pqrxddb7fo70ee38vgx44w80igu4p85hgs2gvh90nc.jpeg)
Співпрацюйте з нами
Допоможіть Україні. Нам потрібна Ваша допомога. Ми приймаємо продукти харчування, засоби особистої гігієни, медикаменти та одяг. Допомогу модна надіслати у безпосередньо у наш офіс за адресою Paseo del Prado, 14 (офіс 2), Мадрид.
Або Ви можете зробити благодійній внесок і ми самі закупимо все необхідне.
![iniciativa corazon a corazon](https://ukrainianlives.org/wp-content/uploads/2020/12/corazón-a-corazón.jpeg)
Проект «Від серця до серця»
У 2014 році наші волонтери успішно створили та реалізували благодійний проект «Від серця до серця». У співпраці з Посольством України в Мадриді та мадридським муніципалітетом Навалагамейя нам вдалося привезти дітей із зони АТО на реабілітацію до Іспанії.
Також у рамках благодійної ініціативи «Від серця до серця» 12 грудня 2014 року в церкві Ntra. Sra. de la Estrella в Навалагамейі в Мадриді був організований благодійний концерт з міжнародно-визнаними музикантами. Усі гроші, зібрані на цьому концерті, були відправлені українським дітям, які пережили жах війни.